wiecej informacji na

Omenaa Mensah jest polską dziennikarką, prezenterką telewizyjną przedsiębiorczynią i ekspertką od autoprezentacji, która jest również ambasadorką magazynu Forbes Women Polska. Jest żoną Rafała Brzoski, dyrektora generalnego firmy InPost. Jest także prezeską fundacji Omenaa Foundation, która pomaga budować tolerancję u dzieci i młodzieży na temat różnic kultorowych, a także również ludzi do zainteresowania się życiem grup mniejszościowych.

 

Wiele razy doświadczała wykluczenia ze względu na swoją etniczną przynależność, ale Omenaa Mensah pracowała ciężko, aby zbudować karierę, która jest dziś uznawana za jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Została odnoszącą sukcesy dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Oprócz pracy w mediach, Mensah jest również przedsiębiorcą i ekspertem od autoprezentacji. W 2019 roku została mianowana ambasadorką magazynu Forbes Women Polska.

 

Mensah jest żoną Rafała Brzoski, dyrektora generalnego firmy InPost. Pobrali się w 2019 r. w RPA. Mają syna Vincenta oraz dzieci z poprzednich związków. Wspólnie z mężem prowadzi liczne biznesy jak np. marka Occhiello specjalizująca się w krawiectwie męskim. Co więcej, otworzyli RiO Edu Centrum – dzienny ośrodek wsparcia i edukacji dla ukraińskich matek z dziećmi. Siła ich związku to przede wszystkim dobra komunikacja, nieustanne wsparcie i spędzanie wolnego czasu razem.

 

Omenaa Mensah to przede wszystkim inspirująca kobieta, żona i matka. Poruszając się po świecie, pokazuje, że można osiągnąć sukces, niezależnie od tego, skąd się pochodzi. Jest również świadoma swojej roli w społeczeństwie i działa na rzecz poprawy życia innych. Wspiera także osoby zainteresowane życiem grup mniejszościowych. Dzięki swojemu działaniu Mensah pokazuje, że można być siłą napędową zmiany i że każdy może mieć wpływ na otaczające go środowisko. Omena Mensah